Menu Zamknij

NOWOŚCI! EMILCERAMICA GROUP – TELE DI MARMO

Tele di Marmo to kolekcja dedykowana jednemu z najpiękniejszych, najbardziej szlachetnych i trwałych materiałów, zdobiącego eleganckie przestrzenie. Mowa tu o marmurze i o jego ponadczasowym uroku. Cztery różne imitacje marmuru, w przeróżnych formatach, sięgające rozmiaru 120×240, o grubości jedynie 6,5 mm. Każdy z kolorów zawiera w sobie nazwisko wybitnego malarza: Statuario Michelangelo, Breccia Braque, Frappuccino Pollock, Calacatta Renoir. Uniwersalna kolekcja, która oferuje projektantowi nieskończoną serię rozwiązań w postaci wzorów, rozmiarów, kolorów i możliwości dekoracyjnych.

Breccia Braque Lazienka 2
Breccia Braque Salon 2
Calacatta Renoir Listelli I Duzy Format 2
Calacatta Renoir Losanghe Lazienka 2
Calacatta Renoir Nat
Frappuccino Pollock Mozaika Listello 2
Frappuccino Pollock Salon Z Kominkiem 2
Frappuccino Pollock Sypialnia 2
Statuario 120x240 Lastra Battuto Di Listelli Seminato Di Tessere Lapp. Amb.hall

SLATE LITE posiada w swojej ofercie

1) Slate Lite Naturalny fornir kamienny.

Slate Lite jest fornirem z powierzchnią wykonaną z naturalnego kamienia. Nasza metoda pozwala go uzyskać z najpiękniejszych łupkowych bloków na świecie.
Każdy z arkuszy jest jedyny w swoim rodzaju. Kombinacja właściwości naturalnego kamienia z niewiarygodną elastycznością i lekkością podkładu sprawia, że nawet najbardziej nieprawdopodobne projekty stają się możliwe do wykonania. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć Slate Lite do wykonania mebli, okładzin ściennych, elewacji, podłóg czy innych elementów nie masz żadnych ograniczeń!


2) Eco Stone
Naturalny kamień

Ecostone jest ekstremalnie cienkim i elastycznym fornirem o powierzchni z naturalnego kamienia. Przyjazny dla środowiska proces produkcyjny pozwala na uzyskanie wielu warstw z najpiękniejszych bloków skalnych na świecie. Każdy z arkuszy jest unikalny i daje wrażenie grubego skalnego bloku w pomieszczeniu. Spodnia warstwa arkuszy wykonana z naturalnych materiałów daje możliwość docinania oraz aplikacji arkusza na wiele różnych powierzchni. Aplikacja Ecostone na meble daje szeroki wachlarz możliwości.

3) Translucent

Slate Lite Translucent to niezwykły produkt. Niesamowita przezroczystość kamienia może stworzyć miły dla oka, niepowtarzalny efekt. Slate Lite Translucent posiada wszystkie właściwości klasycznych arkuszy Slate Lite, a dodatkowo może być podświetlany.

Bez podświetlenia arkusz daje efekt masywnego bloku skalnego, ale gdy wpuścimy pod niego oświetlenie rozbłyska pięknym ciepłym światłem.

 

4) Slate-Lite Glass

Slate-Lite GMVG Stone to nowy sposób aby pokazać Państwu jak piękne mogą być nasze kamienne forniry.

Produkt ten może być stosowany na wiele sposobów, np. w kabinach natryskowych, blatach kuchennych, blatach stołowych itd. To piękne szkło jest łatwe w utrzymaniu i przyciąga wzrok swoją wyjątkowością.

04 (1)
05 (1)
09 (1)
10 (2)
Eco Stone 3
Glass 1
Glass 3
Image 002
Image 005
Image 011
Image 013
Image 016
Image 018
Image 031
Image 035
Image 043
Image 045
Image 047
Image 056
Image 069
Image 077
Image 080
Translucent 1
Translucent 2
Translucent 3